STOLGRAF - drukujemy z tradycją od lat.

Szybki kontakt:

Phone  Stanowice: 74 855 79 00 | Świdnica: 74 853 69 97

 

Ogólne informacje:

Firma STOLGRAF drukuje od lat. Świadczymy usługi w zakresie poligraficznym. Specjalizujemy się w druku akcydensowym (również personalizowanym) - wykonanym na papierze samokopiującym i nie tylko. Drugą specjalizacją jest druk na specjalne zamówienie - materiałów reklamowych (ulotki plakaty, wizytówki, foldery, papier firmowy i wiele innych). O druku wiemy wszystko - zrealizujemy zadania w 100% w obrębie naszej firmy:

  • projektujemy (do dyspozycji pozostawiamy sześciu grafików kreatywnych)
  • drukujemy (cyfrowo i offsetowo) - z arkusza i roli
  • uszlachetniamy (foliowania, wiercenia, perforacje, numeracja, szycie czy klejenie - mamy mocno rozbudowaną introligatornię).


Team Stolgraf to ponad 50 wykwalifikowanych drukarzy, grafików, projektantów, introligatorów oraz handlowców. Inwestujemy w druk, introligatornię, nowe technologie IT - innowacyjne podejście do obsługi Klienta. Celem firmy jest zaspokojenie oczekiwań Klienta w zakresie materiałów reklamowych oraz innych niezbędnych artykułów biurowych (oraz ich serwisu).

 

Wychodząc na przeciw klientom, do Państwa dyspozycji pozostawiamy dział sprzedaży produktów poligraficznych w Stanowicach oraz Świdnicy, ponadto w naszym Świdnickim oddziale zaopatrzą się Państwo w niezbędne do funkcjonowania firmy materiały biurowe oraz zachęcamy do skorzystania z serwisu IT w zakresie napraw komputerów (oprogramowanie i sprzęt) i urządzeń biurowych, peryferyjnych.

 

 

 

Dział projektowy:

Projektujemy kompletne systemy identyfikacji wizualnej. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy sześciu grafików kreatywnych którzy w kooperacji z naszym copywriterem wykreują wizerunek Waszego przedsiębiorstwa, projektując logotyp, layout, zestawienie kolorystyczne - zawsze zgodne z obowiązującymi trendami. W zakresie projektowym obsługujemy duże lokalne firmy i nie tylko - pracujemy również zdalnie. Zapewniamy pełne wsparcie od drobnych projektów po publikacje wielostronicowe. Zaczynamy od logotypu, kończymy na wielostronicowych katalogu - wydrukowanym oraz dostępnym w wydaniu elektronicznym.

 

 

Druk offsetowy i cyfrowy:

Wystarczy Państwa akceptacja i projekty trafiają do naszej drukarni zlokalizowanej w Stanowicach. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Drukarnia offsetowa to nasza specjalizacja - drukujemy od 35 lat. Aktualnie dysponujemy maszynami półformatowymi oraz ćwierć formatowymi (w tym szybkie i precyzyjne Ryobi). Mamy w pełni zautomatyzowane przygotowanie druku klasy CtP, Na miejscu wykonujemy proofy druków (na certyfikowanym urządzeniu marki Epson i z wykorzystaniem kalibrowanych tuszy) oraz egzemplarze sygnalne/ prototypowe. Jeśli nakład jest niewielki - wydrukujemy go cyfrowo. W wypadku druku cyfrowego pozostawiamy dwa nowoczesne urządzenia, zainwestowaliśmy w markę Canon i Xerox - ponieważ zależy nam na jakości naszych produktów - replikacja barw, precyzja pasowania kolorów oraz ostrość wydruków to dla nas najważniejsze parametry.

 
stolgraf iso small
 

 

 

Introligatornia:

Zapewniamy pełny serwis :) Zaprojektowane i wydrukowane - czas na introligatornię - wszystko na miejscu. Foliowanie, szycie, wiercenie, numerowanie, klejenie grzbietów, perforacja, ręczne uszlachetnianie, lakierowanie czy pakowanie w folię - to tylko część naszych możliwości. Jesteśmy w stanie nadać praktycznie każde wykończenie dla Waszych wydruków. Do dyspozycji pozostawiamy blisko 15 introligatorów, którzy specjalizują się w schludnym, precyzyjnym i zgodnym ze sztuką uszlachetnianiem wydruków.

 

 

Magazyn i wysyłka:

Wyrób gotowy trafia do magazynu - stąd kurierem lub transportem własnym jest transportowany do Klienta (nasze samochody dostawcze są w ciągłej trasie). Oczywiście oferujemy możliwość odbioru osobistego w Stanowicach lub w naszym oddziale w Świdnicy. Odległość nie stanowi dla nas problemu. Towar wysyłamy do całej Europy i nie tylko.

Nasz magazyn to nie tylko wyroby gotowe ale również półprodukty niezbędne aby niezwłocznie realizować Wasze zamówienia. W każdej chwili w naszym magazynie znajduje się blisko 3 tiry papieru o różnej specyfikacji i gramaturze (kredowe, offsetowe i samokopiujące), dodatkowo materiały pomocnicze jak farby (CMYK oraz Pantone) - tylko najwyższej jakości.

Dzięki takiej organizacji jesteśmy w stanie przystąpić do realizacji zamówienia w trybie natychmiastowym :)

 
 

 

Zapraszamy do współpracy.

pfr logotyp

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm",
udzieloną przez PFR SA.

Copyright © STOLGRAF
Created & modificated by Tomasz Słysz