STOLGRAF - drukujemy z tradycją od lat.

Szybki kontakt:

Phone  Stanowice: 74 855 79 00 | Świdnica: 74 853 69 97

 

Co to jest VR?

W wielkim skrócie to obraz stworzony przy wykorzystaniu technologii informatycznej, reprezentujący sztuczną rzeczywistość. Polega na multimedialnym wytworzeniu, przedmiotów, zdarzeń, zjawisk osadzonych w przestrzeni - również wykreowanej. Tutaj ograniczenia praktycznie nie istnieją. Wirtualna rzeczywistość (ang. Virtual Reality) to wcale nie nowe pojęcie - po raz pierwszy pojawiło się ono na początku lat dziewięćdziesiątych. Aktualnie dzięki rosnącej mocy komputerów oraz mocno responsywnym urządzeniom klasy hi-tech - jest możliwe wykorzystanie tej technologii w kreowaniu reklamy, sztuki, prezentacji prototypowych rozwiązań czy terapii.

 
 

 

 

Prace badawczo-rozwojowe

Firma Stolgraf to nie tylko druk i działania reklamowe. Firma istnieje od 35 lat na rynku i dostrzega zmiany zachodzące w środowisku, nie jest nam obojętny postęp technologiczny jaki następuje na płaszczyźnie informatyzacji społeczeństwa i procesów wewnątrz firm. Wirtualizacja obiegu dokumentów to bodziec do uruchomienia własnego działu B+R. Ponadto dostrzegając potrzeby klientów w zakresie rozszerzania działań reklamowych i rozpoczynającej się ery wirtualnej rzeczywistości - postanowiliśmy stworzyć zespół fachowców VR - wewnątrz firmy. Celem wydzielonego teamu jest stworzenie technologii niezbędnej do realizacji projektów w zakresie kreowania wizerunku i reklamy (prezentacji) dla potencjalnych klientów z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć techniki - VR.
Jednym z etapów projektowania VR jest rysowanie grafiki 3D i tutaj procentuje doświadczenie kreatywnych grafików Stolgraf - którzy w kreowaniu świata 3D mają duże doświadczenie. Prace programistyczne realizujemy z pasją i dbamy o jakość każdej linijki kodu. Korzystamy z najnowszych rozwiązań renderowania i symulacji fizyki (korzystamy ze środowiska Unreal engine). Dzięki pasji do tworzenia nowych technologii jesteśmy w stanie dostarczyć produkt wyprzedzający oczekiwania klienta w możliwie krótkim czasie.

 

 

Co oferujemy?

  • wirtualizacja produktów
  • modelowanie 3D w tym usługi renderowania
  • rzeczywistość rozszerzona (augmented reality)
  • prezentacje technologii, prototypów, produktów
  • organizujemy eventy z wykorzystaniem VR (również wypożyczamy sprzęt)

 

Zapraszamy do współpracy

 
 

 

 


 

pfr logotyp

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm",
udzieloną przez PFR SA.

Copyright © STOLGRAF
Created & modificated by Tomasz Słysz